Ankara City Of Turkey tour 2018

Ankara City Of Turkey tour 2018SUBSCRIBE TO OUR NEW CHANNEL : https://bit.ly/3aS5hpn

SUBSCRIBE TO CHANNEL : https://bit.ly/2L57vqC

Ankara is the capital city of Turkey and the second largest city in the country after Istanbul. It is located at the heart of both Turkey and Central Anatolia. The population is around 4.5 million. … It is the place where a new era for the Turkish people started.

OTHER VIDEO:

# SOZOPOL BEACH : https://youtu.be/5KIblDoG804
# SUNNY BEACH : https://youtu.be/HlS9HsUyi_I
# VARNA BULGARIA :https://youtu.be/nD9A-WKVPYM
# POREC CROATIA : https://youtu.be/8319cOp4dNg
# MAKARSKA RIVIERA : https://youtu.be/26Tr5tDeirA
# VIENNA CITY : https://youtu.be/kzWjSV85Tbk

”THANKS FOR WATCHING”

source

31 thoughts on “Ankara City Of Turkey tour 2018”

 1. Merhaba ya da iyi geceler, beni ne zaman okuduğuna bağlı olarak

  Bu saldırı için özür dilerim, adım FISCHER GABRIELE, 17 Ekim 1961'de Almanya'da doğdum. Seninle bu şekilde iletişime geçmek zorunda kaldım çünkü çok önemli bir şey yapmak istiyorum. Sesin biraz şüpheli olacak, beni tanımadığın ve seni tanımadığım doğru. Ölümcül beyin tümörüm var. Doktorum, sağlığımın bozulması nedeniyle günlerimin sayılı olduğunu söyledi. Doktorun haklı çıkardığına göre, beyin kafesime bir kurşun yerleştirildi. Bu hastalığı 4 yıldan fazladır geçiriyorum. Ben bir dulum ve çocuğum yok.

  Tüm eşyalarımı bağışlamak niyetindeyim. Neredeyse 15 yıldır yaşadığım Benin'e Afrika kereste ihracatı da dahil olmak üzere işimi satıyordum. Bu paranın bir kısmı çeşitli derneklere, yetimler ve evsizler için destek merkezlerine gidiyor. – barınaklar. Ne yaptığını bilmiyorum ama sana yardım etmek, başkalarına yardım etmek istiyorum. Şu anda bir inşaat projesinde biriktirdiğim kişisel hesabımda bekleyen 500.000 £ (beş yüz bin Euro) var. İşinizde ve projelerinizde size yardımcı olabilecek bu parayı alırsanız minnettar olacağım. Sizden bunu kabul etmenizi istiyorum çünkü bu size verdiğim bir armağandır ve hiçbir şey istemeden.

  Çok acı çekiyorum ve çok korkuyorum, geceleri veya gündüzleri neredeyse hiç uyuyamıyorum çünkü bu kadar parayı vermeden ölmek istemiyorum, yoksa boşa gideceğini düşünüyorum.

  Teklifimi doğrudan kabul ederseniz lütfen en kısa sürede benimle iletişime geçin. çünkü bu e-postayı daha sık kontrol ediyorum.

  E-posta: renategabler5@gmail.com

  Allah'ın esenliği ve rahmeti sizinle olsun.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp Number: 0313 18 21 573